Правила бронювання

з 2005 року ми працюємо згідно цих правил, яки повністю відповідають чинному законодавству та міжнародним нормам.

Загальні положення агентства про надання послуг населенню з продажу авіаційних перевезень.

1. ТОВ "АРТ-ТУР" офіціально зареєстрована товарна марка Українське авіаційне транспортне агентство "АРТ-ТУР" (надалі Агентство) надає послуги населенню (надалі Пасажир) з продажу авіаквитків згідно цього положення, Правил продажу авіаційних перевезень, Закону України про захист прав споживачів та інших нормативних актів законодавства України.

2. При наданні послуг з продажу авіаперевезень Агентство вважає, що будь-який Пасажир, що користується послугами агентства ознайомлений з цим положенням, та повністю згоден з умовами цього положення агентства про надання послуг населенню з продажу авіаційних перевезень.

3. Агентство при продажу авіаційних перевезень використовує правила та працює виключно на умовах авіакомпаній перевізників (надалі Авіакомпанії), з якими Агентство має діючи агентські договори.

4. Агентство при продажу авіаційних перевезень використовує тарифи Авіакомпаній, які опубліковані в автоматичних системах бронювання, надісланий Агентству поштою, або будь-яким чином позначені Авіакомпанією як тарифи з авіаперевезень.

5. Попереднє бронювання авіаквитків Агентство здійснює безкоштовно. Отримати заброньований авіаквиток можливо після сплати авіаквитка, виключно в Агентстві. Якщо Пасажир не сплатив вартості квитка протягом часових меж, визначених Авіакомпанією бронювання буде анульоване без повідомлення про це пасажира.

6. Пасажир зобов'язується надати Агентству свій контактний телефон. Агентство попередить про будь які зміни в перевезенні виключно за допомогою телефонного зв'язку. Агентство не зобов'язано письмово попереджати Пасажира про будь які зміни у перевезенні.

7. Придбаючи авіаквитки в Агентстві тим самим Ви заключаєте Договір перевезення з Авіакомпанією. Придбаний авіаквиток дійсний виключно на вказаний в авіаквитку рейс, і дійсний виключно для тієї людини, що зазначена в авіаквитку.

8. В момент бронювання та продажу авіаквитка Агентство обов'язково усно попереджає Пасажира про обмеження при перевезенні. До цих обмежень відносяться: штрафні санкції авіакомпаній в випадку змін дат вильоту, прильоту, а також штрафні санкції авіакомпаній в випадку повернення авіаквитка.

9. Агентство не зобов'язано будь-яким чином отримувати від пасажира письмове підтвердження про те, що пасажир був попереджений Агентством про штрафні санкції авіакомпаній в наступних випадках: якщо Пасажир змінює дати вильоту або прильоту, або Пасажир повертає авіаквиток.

10. Після отримання авіаквитка Пасажир зобов'язаний негайно самостійно перевірити дати вильоту та прильоту, правильність написання прізвища. Агентство не відповідає за помилки Пасажира (або його представників) в зв'язку з невірно вказаними датами перельоту, або написанням фамілії.

11. В будь-який час, на усний (або письмовий) запит Пасажира, Агентство безкоштовно зобов'язано надати роздрук з автоматизованих систем бронювання наступної інформації:

  • роздрук бронювання Пассажира (за наявністю паспорта пасажира);
  • роздрук маршруту перельоту;
  • вартість маршруту перельоту;
  • правила використання тарифів авіакомпанії;
  • штрафні санкції авіакомпаній в випадку змін дат вильоту або прильоту
  • штрафні санкції авіакомпаній в випадку повернення авіаквитка.

12. Пасажир відповідає за одержання всіх необхідних для подорожі документів, віз, дозволів тощо, а також за виконання всіх застосованих законів щодо виїзду, в'їзду та транзиту країни відльоту, прибуття та транзиту. Агентство не нестиме відповідальність перед пасажиром за наслідки того, що пасажир не одержить такі документи або візи або не виконає такі застосовані закони.

13. Агентство є офіційним Агентом Авіакомпаній, приймаючи на себе зобов'язання за уявленням інтересів даних Авіакомпаній перед Пасажиром, чітко розмежовує міру своєї відповідальності за дію відповідних Авіакомпаній, а саме: не приймає на себе відповідальність за дії компанії, що призвели за собою заміну повітряного судна, зміни в розкладі, відміну і затримку авіарейсів, не забезпечення стиковок в аеропортах трансферу, втрату багажу або особистих речей пасажирів, спричинення шкоди життю і здоров'ю пасажирів.

14. Авіакомпанія на свій погляд може змінити тип літака, розклад рейсів або відмінити рейс. У разі затримки в перевезенні пасажир має право відмовитися від перевезення та вимагати від перевізника, з вини якого сталася затримка, повного повернення сум, сплачених за невикористане перевезення, та компенсацію за затримку, якщо така затримка перевищила розумні строки. Така компенсація розраховується виходячи із вартості перевезення, яким пасажир не зміг скористатися. До нарахованих сум компенсації можуть включатися документально підтверджені витрати пасажира, пов'язані із затримкою в перевезенні, якщо пасажир з поважних причин не зміг продовжити перевезення.

15. У разі затримки понад розумні строки і згоди пасажира продовжити перевезення перевізник повинен надати пасажиру за встановленими ним нормами безкоштовно: безалкогольні напої, харчування, проживання в готелі, наземний трансфер.

16. Компенсація за затримку в жодному разі не перевищуватиме вартості квитка або його невикористаної частини у відповідному класі обслуговування на рейс між місцем, де була затримка, і місцем призначення. Авіакомпанія та Агентство не несе відповідальності за непрямі, побічні, опосередковані збитки, недодержану вигоду (прибутки).

17. Пасажир користується послугами Агентства добровільно. Якщо Пасажир не згодний з цими положеннями, він не має права користуватися послугами агентства. Пасажир має право звернуться за послугою до будь-якого агентства, яке має право продажу авіаційних перевезень.